pathissia logo

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco.

Nazywam się Patrycja Juraszus

Poniżej znajdziesz kilka słów o mnie

Ciężko jest pisać o samym sobie, bo nie wiadomo czy traktować to jako przechwalanie się czy też nie. Wiadomo, ze każdy chce się przedstawić w zwierciadle najbardziej kryształowym, a najlepiej być w oczach innych osobą całkowicie bez wad. Ja jestem miksem wielu zalet jak i wad. Nie boje się do tego przyznać, a moi najbliżsi są najbardziej świadomi mojego trudnego charakterku. O tak! Rudowłosa kobieta to zawsze trudny i ciężki charakter. Oczywiście mam na myśli kobiety rude z natury, a nie farbowane, bo rudy jednak zobowiązuje do pewnych cech osobowości.

Przede wszystkim jestem osobą, która żyje dzięki relacjom. Muszę mieć kontakt z ludźmi, bo w innym wypadku jestem w stanie oszaleć. Jestem totalnym zwierzęciem stadnym. Uwielbiam, kiedy się dużo wokół mnie dzieje, dlatego też wiecznie jestem zajęta, bo nie potrafię usiedzieć w jednym miejscu, a do tego ciągle mam tyle do zrobienia. Moja lista ,,to do” jest niczym niekończąca się opowieść. W całym moim życiu panuje zasada do trzech razy sztuka. Dwa razy rzucałam studia, aż znalazłam te wymarzone. Dwa razy podejmowałam się pracy na etacie dopóki nie zrozumiałam, że to kompletnie nie moja bajka.

Jestem osobą bardzo zorganizowaną, a przynajmniej tak mi się wydaje. Intensywnie interesuje się marketingiem i staram każdego dnia pochłaniać choćby pigułkę dodatkowej wiedzy pomiędzy codziennymi obowiązkami. Ponadto moje ostatnie lata to praca w branży rozrywkowo-eventowo-modelingowej w roli koordynatora, event managera, hostessy, modelki, fotomodelki, aż po stan obecny czyli właścicielkę agencji hostess i modelek i kilku innych firm. Wiele projektów jest w toku, wiele w drodze, ale nie będę Was zanudzać 🙂