Stylizacja pink&white

W tym sezonie króluje u mnie biały i różowy. Od dłuższego czasu upodobałam sobie też koszule oversize, które idealnie się komponują z krótkimi szortami.

Na codzień stawiam na płaskie buty, ale w weekendy, kiedy wychodzę na miasto niewygodnie szpilki i mało kobiece płaskie obuwie postanowiłam zastąpić niesamowicie wygodnymi sandałkami na słupku. Naprawdę w życiu nie miałam tak wygodnych butów na podwyższeniu jak te beżowe cuda.

Plecak zamiast torebki to moje nowe odkrycie. Muszę Wam przyznać, że zdecydowanie nie doceniałam jak ogromną wygodę stanowi plecak zamiast torebki. Co prawda mieści o wiele mniej niż moje ukochane torebki typu shopper, ale to co najważniejsze się w nim mieści. Do tego jest uroczy, a hit sezonu jakim jest wiklina dodaje mu uroku. Dzięki niemu cała stylizacja jest ożywiona, a on gra pierwsze skrzypce.

Ostatnio sporo u mnie pozytywnych zmian w podejściu do blogowania i prowadzenia Instagrama i mam nadzieję, że powoli dostrzegacie różnicę. Regularność to dla mnie największy priorytet i staram się jak mogę by wpisy były częściej, a jednocześnie nie straciły na jakości. Mam nadzieję, że moja wytrwałość i upór nadal będą mi dawać tyle satysfakcji ile dotychczas.

Koszula: Stradivarius

Spodenki: Miss Denim

Buty: Deezee

Plecak: Stradivarius

Okulary: Aliexpress

Skomentuj wpis

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.