Stylizacja burgundowy komplet dresowy

Kiedyś usłyszałam lub przeczytałam, już dobrze nie pamiętam, zdanie: ,, Uważaj o czym marzysz, bo jeszcze się spełni”. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy jakie to prawdziwe. Po dwóch latach rozwijania własnej firmy, wiem że jej rozwój jest dużo większy niż kiedykolwiek oczekiwałam. Nadszedł też czas, kiedy nie jestem w stanie sama nad wszystkim zapanować. Od początku wspiera mnie partner, bo on odpowiada za pomoc przy wycenach, graficy i programiści za stronę internetową, ale cała reszta jest na mojej głowie. W ciągu roku można się przekonać, że branża eventowo-reklamowa jest sezonowa, ale to nie zmienia faktu, że zdecydowana większość roku to intensywne obroty, których nie jest w stanie wytrzymać ktoś kto nie ma ogromu cierpliwości, nie ma cech wielozadaniowych i jednocześnie empatycznych.

Trzeba umieć często wziąć kilkanaście wdechów nim się odpisze Klientowi nim pracownikowi, który wyprowadza Cię z równowagi. Podobno człowiek się nie stresuje jak pracuje sam dla siebie. Dobry żart. Może ktoś kto nie pracuje z ludźmi owszem, ale nie kiedy Ty jesteś odpowiedzialny za kilkadziesiąt osób. Przeczytałam tak wiele książek o prowadzeniu biznesu, samorealizacji w każdej był rozdział, w którym pojawiał się temat że nadejdzie moment kiedy będzie trzeba od zlecać wiele ze swoich obowiązków. Tylko że nikt nie napisał jakie to będzie trudne by się przełamać. Teraz wiem że wszystko co robię jest takie jak powinno być. Jestem perfekcjonistką, więc odpowiadam sama przed sobą jeśli nawalę. Nadchodzi czas kiedy muszę oprócz pracy żyć w pełnym tego słowa znaczeniu, więc kogoś muszę zatrudnić, a ja boję się jak nigdy. Nikt nie będzie drugą mną. Ja nie mogę się sklonować, a szkoda. Mam komuś powierzyć wiele swoich obowiązków, licząc że podoła i nie zrobi tego gorzej ode mnie, a przede wszystkim chciałabym by robił to lepiej.

Moja firma po części w obcych rękach. Ciężko mi to znieść. Jeśli wy też mieliście taki moment to podzielcie się jak sobie z tym poradziliście. Czy udało się Wam znaleźć idealną osobą. Ja jestem pełna obaw, a jednocześnie podekscytowana. To oznacza rozwój i kto wie czy za jakiś czas nie zatrudnię kolejnych osób by tworzyć najlepiej prosperującą w Polsce agencję hostess, hostów, modelek i modeli, która będzie numer 1 w całym kraju. Kto wie? A przecież ja chciałam swoje małe miejsce w branży znaleźć i robić to co kocham. Być częścią tych wszystkich konferencji, kongresów, eventów firmowych, targów, sesji zdjęciowych, reklam telewizyjnych. We wszystkim jest moja cegiełka, moja praca, nieprzespane noce, spędzone przed komputerem 16h dziennie. Zdaje sobie sprawę, że nie mogę tak żyć, bo w końcu się mój organizm podda. Nie może robić wszystkiego. Do tego wszystkiego prowadzić Instagrama, bloga i mimo wszystko ciągle rozwijać wiele innych projektów, które zajmują mi czas. Ja nie jestem osobą, która będzie w stanie robić ciągle to samo. Muszę impulsować się nowymi rzeczami.

Dzisiejsza stylizacja idealnie oddaje tematykę walki o swoje. Tylko czasem nigdy by się nie pomyślało, że ta walka będzie aż tak owocna, że nie będzie się w stanie okiełznać tego swoim umysłem. Wyczytałam kiedyś, że jak firma utrzyma się dwa lata i będzie nadal rozwijać to będzie super. Moja niedługo będzie 3 lata na rynku, a w trzecim roku jest podobno największy wzrost efektywności i zarobków. Aż ,,strach” pomyśleć, co mnie czeka. Jestem podekscytowana, dumna, ale też mam dreszcz na samą myśl co to będzie. Czy sobie poradzę? Czy nie powinie mi się noga? Różnie bywa w życiu. Pamiętajcie o tym. Bardzo lubię żyć według zasady ,,Ciesz się jak jest źle, bo za chwilę będzie dobrze. Martw się jeśli jest dobrze, bo za chwilę może być źle”. To jest takie piękne, prawdziwe i głębokie. Dzięki temu nie odbija nam palma gdy jest dobrze, ale w sumie ciężko się zamartwiać, jednak dobrze mieć z tyłu głowy że może nastać gorszy czas. Kiedy jest źle nie skupiamy się nad tym tylko żyjemy tym, że za chwilę wyjdzie słońce, a my na prostą.

Komplet dresowy: SHEIN

Buty: Nike

Czapka: Reebok

P.S Do sklepu Shein macie ode mnie rabat -15% na hasło: pathissia15, który jest ważny do końca września 2018.

Skomentuj wpis

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.