Pierwszy wpis powitanie

Witajcie moi drodzy !

Nadszedł czas, kiedy postanowiłam ponownie rozpocząć blogowanie. Tak, tak to jest moje drugie podejście. Z perspektywy czasu zdaje sobie sprawę, że prowadzenie bloga to nie taka prosta sprawa. Wymaga systematyczności, planu i rzetelności, a parę lat temu zabrakło mi wiedzy, motywacji i ciekawych, angażujących tematów. Dacie wiarę, że chciałam być blogerką urodowo-modową? Nie do wiary… Ja mam tak wiele do powiedzenia, a do pisania już w ogóle, że to było skazane na klęskę. Zamknięcie się na tylko tą tematykę doprowadziło do klęski i zmiotło z internetu mojego poprzedniego bloga.

Obecny blog to będzie mieszanka wszystkich kobiecych aspektów. Spokojnie, nie zabraknie ani mody, ani urody, ale na pewno nie ona będą one tutaj przewodzić, a jeśli tak się stanie to widocznie tak miało być, bo wena to kapryśna kobieta i lubi zmiany. Na pewno nie zabraknie tutaj moich przemyśleń, otwarcie podjętych różnorodnych tematów, motywacji oraz sportu. To on zawsze był i po dłuższej przerwie znów się stał ważnym elementem mojego życia.

Ostatnimi czasy wiele wydarzyło się w moim życiu i mam wrażenie, że te wszystkie wydarzenia mnie sprowadzają do miejsca, w którym aktualnie jestem, a przede wszystkim tego jaka jestem. Obecnie mam 25 lat plus jeden miesiąc. Oh tak niedawno minęło moje ćwierćwiecze w tym cudownym życiu. Moja świadomość jest całkowicie przeprogramowana patrząc np. na 4 lata wstecz.

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej, z chęcią będziecie tutaj zaglądać gdy pojawi się nowy post, a przede wszystkim będziecie mi kibicować, bo przecież nie warto życzyć komuś źle tylko dlatego że robi coś innego niż my sami i stara się dotrzeć do szerszego gronia niż rodzina i znajomi. Jak to mówią do odważnych świat należy, a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Ja uwielbiam szampana i zamierzam mieć możliwość się w nim skąpać. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka! Pamiętajcie, nigdy nie bieżcie do siebie i serio wszystkich moich dziwnych metafor, bo będzie mi się ciężko z nich wyplątać 😀

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o mnie samej to zapraszam Was do zakładki o mnie, gdzie przybliżam swoją osobę troszkę bardziej.

Skomentuj wpis

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.