Jakie aplikacje do Insta Stories?

Aplikacje do Insta Stories to świetne i proste rozwiązanie do tworzenia kreatywnych i ciekawych treści. Mamy do wyboru szereg aplikacji, a w nich szablonów, w które dodajemy nasze zdjęcia i voila!
W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was 6 aplikacji, które testowałam. Każda z nich ma całkowicie co innego do zaoferowania. Mamy do wyboru proste aplikacje, które oferują statyczne szablony, ale również bardziej rozbudowane, dzięki którym można tworzyć naprawdę atrakcyjne, dynamiczne treści. Opiszę każdą z aplikacji i wrzucę przykładowe propozycje jakie oferują.

6 aplikacji do Insta Stories wartych uwagi

– statyczne –

aplikacje do insta stories - unfold

UNFOLD

Najbardziej popularna aplikacja do tworzenia prostych, a zarazem ciekawych Insta Stories. Ma wiele darmowych klasycznych szablonów. Zdecydowanie znajdziemy tu proste siatki do uzupełniania zdjęć. Jeśli lubisz klasyczne nie przekombinowane story to zdecydowanie jest to aplikacja dla Ciebie. 

Koszt: 13,99 zł/msc lub 94,99 zł/rok

Wersja testowa 7 dni. 

Przykładowe szablony Unfold
NICHI 

Posiada wiele kreatywnych, statycznych szablonów do story. Osobiście uważam, że w wersji darmowej ma naprawdę dużo do zaoferowania. Estetyczne, proste, a zarazem ciekawe szablony. Dodatkowo posiada dużą ilość naklejek do Insta Story, które mogą urozmaicić wybrany szablon.

Koszt: 1,49$/msc lub 11,99$/rok

Wersja testowa 7 dni.

 

aplikacje do insta stories - nichi

Przykładowe szablony Nichi

aplikacje do insta stories - canva stories

CANVA STORIES

Część aplikacji globalnej Canva, która w formie aplikacji na telefon służy nam tylko do tworzenia stories. Jeśli korzystamy z klasycznej Canvy i mamy wykupioną rozszerzoną wersje to możemy wszystko. Od prostych układów, bo bardziej kreatywne kreacje. 

Przykładowe szablony Canva Stories
STORIES EDIT

Aplikacja od twórców PLANOLY (aplikacji do planowania postów na Instagramie). Proste statyczne szablony, nie za dużo opcji, ale propozycje są zdecydowanie ładniejsze niż oferuje nam Unfold. Ogromny plus za szablony do cytatów i plansz.

Koszt: 14,99 zł/msc lub 97,99 zł/rok

Wersja testowa 7 dni.

aplikacje do insta stories - stories edit

Przykładowe szablony Stories Edit
– dynamiczne –

aplikacje do insta stories - mojo

MOJO

Już bardziej rozbudowana aplikacja niż poprzednie. Umożliwia tworzenie dynamicznych, interaktywnych story, a nie tylko statycznych. W wersji bezpłatnej mam oczywiście ograniczone możliwości. Jednak decydując się na wersję płatną mamy genialną maszynę do generowania wyjątkowych Insta Stories. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Koszt: 44,99 zł/msc lub 182,99 zł/rok

Wersja testowa 3 dni.

Przykładowe szablony Mojo
INSTORIES

Moja ulubiona aplikacja do tworzenia interaktywnych stories. Do zaawansowanego działania. Wiele interaktywnych szablonów, liczne przejścia, możliwość dodania muzyki. Pełen kombajn. Ma zdecydowanie więcej do zaoferowania niż Mojo, a jest tańsza. Idealna cena do możliwości jakie daje nam Instories.

Koszt: 32,99 zł/msc lub 164,99 zł/rok

Wersja próbna 3 dni.

 

aplikacje do insta stories - instories

Przykładowe szablony Instories
Mam nadzieję, że ten wpis był dla Ciebie przydatny. Wierzę, że znalazła się tutaj aplikacja, która wcześniej nie była Ci znana. Daj znać, która aplikacja jest Twoją ulubioną. A może korzystasz z czegoś całkowicie innego? Daj mi znać w komentarzu! 🙂

Skomentuj wpis

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.